Právě teď akce pro všechny uživatele! Až 40% kreditu navíc! Zbývá...

Vyhledávání

ruda volavka 2018

  • vše
  • VIDEO
  • AUDIO
  • archivy
  • obrázky
  • 18+

Loading...


Komentáře k ruda volavka 2018
Baletky, které musí předčasně ukončit svou kariéru, to nemají jednoduché. Celý svůj život do té chvíle věnovaly jen tanci a jejich příprava na skutečný život není dokonalá. Až na maximální sebekázeň a vůli dohnanou až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová (Jennifer Lawrence) navíc žije v dnešním Rusku a se svou matkou čelí bezútěšné a nejisté budoucnosti. Díky tomu se stává snadnou kořistí ruské tajné zpravodajské služby a dostává se do jejího kurzu, v němž školí „volavky“. Zde probíhá tvrdý výcvik, jehož cílem je naučit své „žákyně“, aby v roli profesionálních svůdnic využívaly své tělo a mysl jako dokonalé zbraně. Po ukončení zvráceného a sadistického tréninku je Dominika jako nejnebezpečnější volavka nasazena na Nathaniela Nashe (Joel Edgerton), důstojníka CIA, který řídí jednoho z nejdůležitějších špiónů v Rusku. Dominika s Nathanielem vede souboj silných vůlí plný špionských triků, nedůvěry, ale především vnitřně bojují s nevyhnutelnou vzájemnou touhou. Dokáže ji Nathaniel přesvědčit, že je právě on tou jedinou osobou, které může věřit?(CinemArt)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Ruda volavka _2018.FullHD.HEVC.Dolby.CZ-dab_QUALITY.mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Ruda volavka _2018.HD.HEVC.Dolby.CZ-dab_QUALITY.mkv)

CZ Dab, v pořádku. Obraz také, 1080p! (RUDÁ VOLAVKA 2018 1080p BluRay DD5.1 EN CZ dabing.mkv)

Vše OK! Děkuji !!!!! (Rudá volavka - Red Sparrow (2018) 1080p AC35.1.DTS EN CZ tit.mkv)

pozor korsub (Rudá volavka [Red Sparrow] -2018 HD 720p CZ titulky.avi)