Vyhledávání

rampage nicitele 2018 cz

  • vše
  • VIDEO
  • AUDIO
  • archivy
  • obrázky
  • 18+

Loading...


Komentáře k rampage nicitele 2018 cz
Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem.(Vertical Ent.)

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem. (RAMPAGE Ničitelé 2018 1080p DD5.1 CZ titulky top kvalita .mkv)

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem (Rampage Ničitelé 2018 CZ Dab. .avi)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Rampage Nicitele (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-2.0+ENG-TrueHD-7.1 CZ+ENG-TIT _6M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Rampage Nicitele (2018.FullHD.HEVC.BLRip.CZ-dab).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Rampage Nicitele (2018.HD.HEVC.BLRip.CZ-dab).mkv)

Dík a poklona před trpělivostí ripnout BLU-RAY. Musí být schopný počítač a hlavně veliká trpělivost, protože vím jak dlouho ripování trvá. Takže vřelý dík (Rampage-nicitele-2018-CZ-BDRip-720p.mkv)

Jako FullHD mi to nepřijde, velikost obrazu ano, ale kvalita ne, obraz je na FullHD nekvalitní.... (Rampage Nicitele (2018.FullHD.BLRip.CZ-dab_XvD).avi)

super kvalita, vše v pohodě, děkuji ;) (Rampage Nicitele [CZ DABING 2018] Rampage HD.BRRip.cz.forced.mkv)

Obsah odpovídá popisu. Super (RAMPAGE Ničitelé 2018 1080p WEB-DL DD5.1 CZ titulky.mkv)

...pravdu nejde zvuk... (Rampage Ničitelé cz dabing.avi)

Nejde zvuk. (Rampage Ničitelé cz dabing.avi)

Nejde zvuk. (Rampage Ničitelé 2018 CZ Dab. .avi)