Vyhledávání

rampage nicitele 2018 cz

  • vše
  • VIDEO
  • AUDIO
  • archivy
  • obrázky
  • 18+

Loading...


Komentáře k rampage nicitele 2018 cz
Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem.(Vertical Ent.)

Mezi samotářským primatologem Davisem Okoyem (Dwayne Johnson) a výjimečně inteligentním gorilím samcem Georgem, o kterého se Davis stará od jeho narození, vzniklo velmi pevné pouto. Nezdařený nebezpečný genetický experiment však změní toho mírného lidoopa v obrovské zuřící monstrum. A jako by to nestačilo, brzy se zjistí, že podobně jsou zmutována i další zvířata. Když se tito uměle vytvoření alfa predátoři nekontrolovatelně řítí Severní Amerikou a ničí vše, co jim přijde do cesty, Okoye začne ve spolupráci se zdiskreditovaným genetickým inženýrem vyvíjet protilátku a probíjí se nevyzpytatelným bojištěm, nejen aby zastavil hrozící celosvětovou katastrofu, ale také aby zachránil strašlivého netvora, který býval jeho přítelem (Rampage Ničitelé 2018 CZ Dab. .avi)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Rampage Nicitele (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-2.0+ENG-TrueHD-7.1 CZ+ENG-TIT _6M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Rampage Nicitele (2018.FullHD.HEVC.BLRip.CZ-dab).mkv)

Dík a poklona před trpělivostí ripnout BLU-RAY. Musí být schopný počítač a hlavně veliká trpělivost, protože vím jak dlouho ripování trvá. Takže vřelý dík (Rampage-nicitele-2018-CZ-BDRip-720p.mkv)

Obsah odpovídá popisu. Super (RAMPAGE Ničitelé 2018 1080p WEB-DL DD5.1 CZ titulky.mkv)

...pravdu nejde zvuk... (Rampage Ničitelé cz dabing.avi)

V pořádku. (RAMPAGE Ničitelé 2018 1080p WEB-DL DD5.1 CZ titulky.mkv)

Nejde zvuk. (Rampage Ničitelé cz dabing.avi)

Nejde zvuk. (Rampage Ničitelé 2018 CZ Dab. .avi)