Vyhledávání

predator

  • vše
  • VIDEO
  • AUDIO
  • archivy
  • obrázky
  • 18+

Loading...


Komentáře k predator
V džungli přistane kosmická loď, na jejíž palubě je dokonale vybavený mimozemský nimrod. Lovnou zvěří se pro něj stávají nejen dravci obývající džungli, ale také lidé. To je prolog slavného filmu, který je oblíbenou žánrovou kombinací akčních příběhů o amerických komandos, hororu a SF. Oddíl pod vedením zkušeného majora Dutche Schaefera je vysazen na nepřátelském území, kde má uprostřed džungle vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů. Po úspěšně provedené akci se však američtí vojáci musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. Džungle se mění v past, z níž není úniku a američtí hrdinové poprvé v životě poznávají, co je to strach. Film, který dnes již bývá řazen ke klasice žánru, zaujme především napětím a houstnoucí atmosférou strachu, kdy jsou američtí supermani pomalu vyváděni z rutinní statečnosti a rovnováhy. Stejně zdařilé je i pojetí mimozemšťana, neostré, děsivě tajuplné postavy, využívající dokonalé mimikry, jehož přítomnost signalizuje pouze termografie jeho pohledu. Teprve v závěrečné scéně se na scéně objevují v celé hrůznosti dokonalé masky Stana Winstona.(oficiální text distributora)

Hnus fialový KINO zvuk i obraz hrůza navíc se titulky prekryvaji s japonskymi nebo co to je!!! Nestahovat!!!!! Asi na čumění na starém ericsonu to stačí (Predator Evoluce-sci fi-cz titulky-2018-jad.mkv)

zvuková stopa skáče z EN na CZ ako sa jej zachce. A nie som si istý, či je formát obrazu 16:9, nejak sú tie postavy natiahnuté. (Alien vs Predator - Vetřelec vs Predátor (2004) ENG, CZ.h265.mkv)

http://jansdk-fast.cekuj.net/files/filmy/
Líbí se ti tento Film? Tak přejdi na uvedený odkaz a nalezneš více :) (Vetřelec vs. Predátor (2004 Akční Sci-Fi Thriller Dobrodružný).avi)

co za dementa tu da takuto verziu čo ide česky jazyk potom anglicky ..a to nevymaže .,.a zbytočne kredit..oot (Votrelec.vs.Predator.1.2004.1080p.BrRip.x264.cz.mkv)

To tu dávalo děcko co neumí číst ani psát, jen kopírovat!!! Bez titulků a anglicky!! (Predator evoluce 2018.mkv)

pozerám to na cez externý HDD pripojený na 4K TV a nefunguje ( iné 4K mi ide normálne ) (Predátor 2 (1990) 2160p 4K UHD HDR CZ dabing.mkv)

Autor by mohol pridat aspon popis ci je s titulkamy alebo dabing.dik. (Predator evoluce 2018.mkv)

kdyz napises cz tak at je to v cz nebo aspon titulky cz (!Aliens vs Predator 2010-Redemption-cz.avi)

rozlisenie: 1280x688 zvuk: eng 5.1 cz 2.0 (Predator 2 CZ DABING.mkv)

Super kvalita,čistý zvuk,dobré titulky (The Predator.Predator Evoluce.2018.Cz titulky.720p.KORSUB.HDRip.mkv)

CZ Dabing + CZ Titulky k cizím jazykům (Predátor - Evoluce (2018) CZ dabing.avi)

Je to vojeb.Neni celej film! (Predátor 1987.avi)

Kvalita ok. Film hrůza. (PREDATOR.EVOLUCE-THE.PREDATOR.(2018).cz.dabing.avi)

ok kvalita a zvuk. (Vetrelec-vs-Predator-1 (2004-CZ.dab).avi)

nejde zvuk.... (Predátor Evoluce The.Predator.2018.720p.BluRay.DD.5.1.x264-SbR.CZ dabing.avi)

Funguje :-) (PREDATOR.EVOLUCE-THE.PREDATOR.(2018).cz.dabing.avi)

EN bez tit (Predator evoluce 2018.mkv)

DTS cz dab (Predator (1987) Ultimate Hunter Edition [1080p].mkv)

vse ok (Predátor - Evoluce (The Predator, 2018).avi)