Vyhledávání

pacific rim povstani 2018

  • vše
  • VIDEO
  • AUDIO
  • archivy
  • obrázky
  • 18+

Loading...


Komentáře k pacific rim povstani 2018
Poprvé jsme je dokázali zastavit. Jenže to, co mimozemští tvorové Kaiju napáchali na Zemi v prvním díle akčního sci-fi Pacific Rim byla jen předehra k tomu, co si pro lidstvo připravili teď. Hvězda Star Wars John Boyega a Scott Eastwood z Rychle a zběsile vedou tým, který je poslední nadějí na přežití planety. Členy tohoto týmu jsou piloti ovládající Jaegery, obří roboty, kteří jsou svou velikostí a vybavením schopní konkurovat stejně vybaveným Kaiju. Jake Pentecost (John Boyega) k nim dlouhou patřil, jenže pak se vykašlal na svůj talent i na odkaz svého otce, jenž v boji proti Kaiju obětoval vlastní život. Raději přežívá v ilegalitě a na živobytí si vydělává nejrůznějšími aktivitami za hranou zákona. Při jedné takové akci narazí na patnáctiletou Amaru, která dokázala ukrást a rozchodit původně k likvidaci určeného Jaegera. Než se tihle dva stačí pořádně seznámit, mají v patách Zákon. Aby unikli trestu, začlení se do programu výcviku nových pilotů Jaegerů. Jake po boku svého bývalého parťáka Lamberta (Scott Eastwood) jako instruktor a Amara jako nadějná pilotka. Všichni doufají, že si tréninkové schopnosti nikdy nebudou muset vyzkoušet v reálné válce. Jenže ta přichází. Dřív, než si všichni přáli, a ze směru, odkud ji nikdo nečekal.(CinemArt)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Pacific Rim - Uprising - Povstani (2018.FullHD.HEVC.BrRip.6ch.ENG+CZ-titulky).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Pacific Rim - Povstani - Uprising (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-5.1+ENG-7.1 CZ+ENG-TIT _10M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Pacific Rim - Povstani - Uprising (2018.FullHD.HEVC.BLRip.Dolby.CZ-dab).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Pacific Rim - Povstani - Uprising (2018.HD.HEVC.BLRip.Dolby.CZ-dab).mkv)

Vôbec sa nedá spustiť. Nerozumiem prečo má plusky. (Pacific Rim - Povstani - Uprising (2018.FullHD.HEVC.BLRip.Dolby.CZ-dab).mkv)

Nevím co má proti pan thormaister, ale vše je OK. (Pacific Rim - Povstání (2018) CZ Dabing.avi)

nejede zvuk ani km player to nezvladl !! (Pacific Rim - Povstání (2018) CZ 4K HD (MOJEFILMY.XYZ).mkv)

nejede zvuk ani km player to nezvladl !! (Pacific Rim - Povstání (2018) CZ 4K HD (MOJEFILMY.XYZ).mkv)

Super, kvalita aj český dabing. (Pacific Rim - Povstani - Uprising (2018.HD.BLRip.Dolby.CZ-dab_XvD).avi)

obraz a zvuk perfektní (Pacific Rim Povstani 2018.1080p.3D.BluRay.Half-SBS CZ Dabing.mkv)

Vše OK!!! Díkes!!! (Pacific Rim - Povstání.Uprising.Povstanie (2018) 1080p 5.1 AC3 CZ EN.mkv)

Film - OK Dabing - OK (Pacific Rim - Povstání (2018) CZ Dabing.avi)

film i zvuk je O:K: (Pacific Rim - Povstání (2018) CZ Dabing.avi)

Zvuk jde napřed... (Pacific Rim 2 - Povstání.Uprising.2018.1080p AC35.1 EN CZ.mkv)

ZASEKAVA ZVUK...... (Pacific Rim - Povstání (2018) 2160p 4K UHD CZ dabing.mkv)

Je to v 3d? Diky (Pacific Rim - Povstání.Uprising.Povstanie (2018) 1080p 5.1 AC3 CZ EN.mkv)

hrozna kvalita (Pacific Rim - Povstání (2018) CZ Dabing.avi)

nestahovat (Pacific Rim - Povstání (2018) CZ Dabing.avi)