Vyhledávání

nejvetsi prani ii

  • vše
  • VIDEO
  • AUDIO
  • archivy
  • obrázky
  • 18+

Loading...


Komentáře k nejvetsi prani ii
Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Death Wish - Prani smrti _2018.HD.HEVC.Dolby.ENG-CZ-titulky_QUALITY.mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Death Wish - Prani smrti _2018.FullHD.HEVC.6ch.ENG-CZ-titulky_QUALITY.mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Nejvetsi showman _2017.HD.HEVC.Dolby.CZ-dab_QUALITY.mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Nejvetsi showman _2017.FullHD.HEVC.6ch.CZ-dab_QUALITY.mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Nejvetsi showman _2017.FullHD.HEVC.10bit.6ch.CZ-dab-4k-QUALITY.mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Nejvetsi showman _2017.FullHD.HEVC.6ch.CZ-dabi_QUALITY.mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Nejvetsi showman _2017.FullHD.HEVC.10bit.6ch.CZ-dabi-4k-QUALITY.mkv)

tomas2201 - Tvůj přehrávač nedokáže správně mixovat 6ch do sterea, proto máš problém se zvukem. Stahuj jen stereo a přestaň balamutit ostatních. (Nejvetsi showman _2017.FullHD.HEVC.10bit.6ch.CZ-dab-4k-QUALITY.mkv)

Obraz je luxusny :) no zvukova stopa je "slabá" čo sa týka dialogov(nepocut skoro vôbec reč) no ostatne zvuky su celkovo obstojne(nie 100%) škoda. (Nejvetsi showman _2017.FullHD.HEVC.10bit.6ch.CZ-dab-4k-QUALITY.mkv)

paradny film :D ....jak High schol musical :D (The Greatest Showman.Nejvetsi showman.2017.CZ titulky.720p.KORSUB.HDRip.avi)

zase slovak co nepozná sk jazyk -slovensky (Nekonecny Pribeh 2. Tri Prani Dvdrip Cz Ss23 .avi)

Neda sa stiahnut , nestahovat (Death Wish.Prani smrti.2018.CZ titulky.720p.WEB-DL..avi)

super (Tajna-prani-Gere-2005--cz.avi)