Vyhledávání

homeland s04e08 h265 eng

  • vše
  • VIDEO
  • AUDIO
  • archivy
  • obrázky
  • 18+

Loading...


Komentáře k homeland s04e08 h265 eng
Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Rampage (2018 FullHD BrRip-H265 ENG-TrueHD-5.1 CZ+ENG-TIT _6m).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Tomb Raider (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-DAB-AC3-5.1+ENG-DTS-5.1 CZ+ENG-TIT _4M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Tomb Raider (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-DAB-AC3-5.1+ENG-DTS-5.1 CZ+ENG-TIT _4M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (GANTZ-O (2016 FullHD BrRip-H265 JPN-AC3-5.1 CZ+SK+ENG-TIT _5M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Nepricetna - Unsane (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-5.1+ENG-AAC-5.1 CZ+ENG-TIT _4M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Aknyeo - The Villainess (2017 FullHD BrRip-H265 KOR-AAC-5.1 CZ-ENG-TIT _4M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... - Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Praclovek - Early man (2018 FullHD BrRip-H265 CZ+SK-5.1+ENG-5.1 ENG-TIT _6M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (The Titan (2018 FullHD-H265 ENG-HEAAC-6ch CZ-ENG-TIT _2M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Tomb Raider (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-DAB-AC3-5.1+ENG-DTS-5.1 CZ+ENG-TIT _4M).mkv)

Film má nejnovější a nejkvalitnější formát HEVC/H265, který ještě není plně podporován všemi TV přijímači a pokud v počítači obraz se neukáže nebo se seká, tak třeba systém ručně doplnit o novou podporu tohoto formátu... (Jiao Zhu Chuan (2017 FullHD BrRip-H265 CHI-DTS-5.1 CZ-TIT _9M).mkv)

- Například třeba nainstalovat kodekový balík "K-Lite"... http://www.codecguide.com/download_k-lite_codec_pack_standard.htm - Obsahuje také výborný přehrávač "Media Player Classic (MPC-HC)". (Tomb Raider (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-DAB-AC3-5.1+ENG-DTS-5.1 CZ+ENG-TIT _4M).mkv)

Stačí si stáhnout a pustit to přes daný program ( je zdarma) https://www.stahuj.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/vlc-media-player/ . Film má skvělý obraz i zvuk. (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

Pokud nemáte ve svém přijímači nejnovější kodek H265 , tak vám půjde jenom zvuk. Vše běží tak jak má, kvalita super. (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

j eto pouze zvuk , obraz nejde , nepodporuje kodeky a nedaji se nikde sehnat dejte pozor přijdete o kredit jako já. (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

Je to česky, bez originální anglické zvukové stopy. :/ (G.I..Joe.Retaliation.2013.h265.mkv)

Archiv pise chybu, ze je nekompletny. Treba stahovat reup (star trek the next generation 4 seria CZ 1080 H265.rar)

Všetko funguje ako má.... Skúšané na MAC OS MOJAVE (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

musel som stiahnut VLC a potom všetko ok (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

Pouze CZ dabing i přes název CZ,-EN FU (G.I.-JOE-Rise-of-the-Cobra-CZ,-EN-1080p-Best-HD.h265.mkv)

Přehráno přes VLC. Vše OK. (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

NEFUNGUJE!!!! (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

Top kvalita (Sicario 2 Soldado H265 HD CZ Dabing CZ Forced titulky .mkv)

:) (Tomb Raider (2018 FullHD BrRip-H265 CZ-DAB-AC3-5.1+ENG-DTS-5.1 CZ+ENG-TIT _4M).mkv)